Erik Höglund ljuskrona

884755

ERIK HÖGLUND, ljuskrona, Boda, för 6 ljus, stomme i smide behängd med glaskläppar klarglas, höjd 60, diameter 50 cm

Skador, slitage, saknar dekor

Belysning, Ljuskronor, Design

Erik Höglund ljuskrona

Budhistorik (11 bud)
6889254
6880235
750
6880235
700
6886733
650
6880235
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.