Mjölby intarsia bricka

884706

SERVERINGSBRICKA, "Egyptiska kvinnor", A Magnusson, Mjölby Intarsia, 1930-tal, intarsiadekor i olika träslag, handtag i vitmetall, brickmärkt Mjölby Intarsia, mått ca 60,5x33,5 cm

Ytskador, saknar glasskiva

Diverse

Mjölby intarsia bricka

Budhistorik (1 bud)

6893220
2021-03-04 13:13:02

2021-03-05 kl 11:33
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.