Oscar Reutersvärd litografi

884692

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, färglitografi, signerad Oscar Reutersvärd, numrerad 130/190, bildmått ca 65x45 cm

Ej examinerad ur ram

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oscar Reutersvärd litografi

Budhistorik (8 bud)
6895594
650
6895449
600
6894702
550
6883529
500
6894698
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.