Joakim Allgulander

884632

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Dusk to Dawn", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 7/25, gilceé print, bildmått ca 48x70 cm, Vit träram

Konst, Grafik, Nutida

Tavelvagn 2

Joakim Allgulander

Budhistorik (14 bud)
6891243
950
6891238
900
6891236
850
6891234
6891231
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.