Armband 18 k guld

884585

ARMBAND, 18k guld, svenska stämplar GD&Co, otydlig årsstämpel, genombruten dekor av bladverk, säkerhetslås, innerlängd ca 60 mm, vikt ca 13 g

Smärre repor

Guld/Smycken, Armband

Linnégatan 21, Norrköping

Armband 18 k guld

Budhistorik (10 bud)
6866090
5 200
6886519
5 000
6866090
4 800
6864344
4 600
6863905
4 400

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.