Matgrupp gustaviansk stil

884582

MATGRUPP, 5 dlr, gustaviansk stil, 1900-tal, bestående av: matbord med 3 iläggsskivor a 55 cm, höjd ca 74, diameter 115 cm, 4 stolar, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, märken, fläckar

Möbler, Matsalsmöbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (13 bud)
6889514
6890555
6889514
750
6890553
700
6889514
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.