Ljuskrona 1900-tal

884580

LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, stomme i gulmetall, 5 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 50, diameter 44 cm

Belysning, Ljuskronor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Ljuskrona 1900-tal

Budhistorik (8 bud)
6891127
600
6888051
550
6891124
550
6888051
500
6890528
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.