Ulla Rantanen färglitografi

884549

ULLA RANTANEN (född 1938); Komposition, signerad och daterad Ulla Rantanen -92, 126/500, färglitografi, blad mått ca 47x63 cm

Oramat

Rum 9, Vagga 1

Ulla Rantanen färglitografi

Budhistorik (3 bud)

6870075
6870074
6865424

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.