Ulla Rantanen färglitografi

884546

ULLA RANTANEN (född 1938); Komposition, signerad och daterad Ulla Rantanen -92, 132/500, färglitografi, blad mått ca 47x63 cm

Oramat

Rum 9, Vagga 1

Ulla Rantanen färglitografi

Budhistorik (5 bud)
6870066
500
6870064
450
6870063
6870062
6870061

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.