Matgrupp gustaviansk stil

884544

MATGRUPP, 10 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, bestående av matbord med 2 iläggsskivor a 55 cm, höjd ca 75, 140x100, 8 stolar, sitthöjd ca 45 cm, skåp, 2-delat, hyllplan i glas, invändig belysning, höjd ca 179, 107x44 cm

Slitage, märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Matsalsmöbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (14 bud)
6888765
6880767
3 800
6888764
3 800
6880767
3 600
6888762
3 400

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.