Ulf Trotzig etsning

884505

TROTZIG, Ulf (född1925): Figurscen, signerad och daterad Ulf Trotzig -57, 266/320, etsning, bildmått ca 28x35 cm

Tavelvagn 1

Ulf Trotzig etsning

Budhistorik (1 bud)

6887647
2021-03-02 22:15:28

2021-03-03 kl 21:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.