Skåp Kina

884484

SKÅP, 1900-tal, KIna, bemålat, beslag i vitmetall, skulpterad dekor, höjd 95, 94x54 cm

Brukslitage, smärre märken, sprickor, ej tillhörande hyllplan medföljer, låsmekanism till låssprinten saknas, borrat bakstycke

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Skåp Kina

Budhistorik (3 bud)

6869228
900
6869219
700
6864040

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.