Ed Finnell fotografi föreställande The Faces

884082

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Rod Stewart & Ronnie Wood, The Faces, "Ooh La La Tour", Hollywood, 18 Oktober 1973, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, analogt handtryckt fotografi, ca 40,6x50,8 cm

Oramat blad

Fotografi, Pop/Rock

Rum 1

Budhistorik (6 bud)
6889796
600
6887661
550
6886508
450
6878219
6870198

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.