Ed Finnell fotografi Elton John

884081

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Sir Elton John, "Goodbye Yellowbrick Road Tour", Los Angeles, 6 Oktober 1974, signerad Ed Finnell, numrerad 3/50, analogt (darkroom made) fotografi, silvergelatin på ilford multigrade v rc-papper, ca 40.6x50.8 cm

Oramat blad

Fotografi, Pop/Rock

Rum 1

Budhistorik (5 bud)
6880562
700
6878233
650
6870224
550
6868397
500
6866982

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.