Sakrala skulpturer

884029

SKULPTURER, sakrala, 1 par, 1800-talets första hälft, föreställande Jesus samt Jungfru Maria, träskuret furu, äldre bemålning och förgyllning, höjd ca 54 cm

fåtalet sprickor

Konst, Skulpturer

Sakrala skulpturer

Budhistorik (28 bud)
6886622
5 800
6886633
5 600
6886622
5 400
6886609
5 200
6886620
5 200

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.