Matgrupp

883936

MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, vitlack,bestående av: 4 stolar, matbord, bordets ca 84x140 höjd 74 cm stolarnas sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, färgavfall

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 3

Matgrupp

Budhistorik (22 bud)
6892694
1 600
6892676
6892670
1 400
6892659
1 300
6892655

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.