Anders Zorn Gulli I

883791

ANDERS ZORN (1860-1920): "Gulli I", signerad Zorn, utförd 1914, etsning, 12,7x8,9, cm
Litt: Hjert&Hjert 162

Gulnad

Fack 5

Anders Zorn Gulli I

Budhistorik (17 bud)
6885532
6886296
3 800
6885532
3 600
6886292
3 400
6885532

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.