Taklampa 1900-talets andra hälft

883650

TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, behängd med snäckskal, höjd ca 66, 30x30 cm

Ej funktionstestad, smutsad, snäckskal med skador

Belysning, Taklampor

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (8 bud)
6887610
600
6886541
550
6873267
500
6879233
500
6873267
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.