Spegel förgylld

883604

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, förgylld, fasettslipat spegelglas, ca 136x105 cm

Skruvhål i ram

Speglar

Linnégatan 21, Norrköping

Spegel förgylld

Budhistorik (9 bud)
6894838
700
6894369
650
6894095
600
6894368
550
6894095
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.