Sybord teak

883588

SYBORD, omkring 1900-talets mitt, teak, låda med inredning och undertill utdragbar korg i rotting, på hjultrissor, höjd ca 62, 63x50 cm

Slitage, repor och märken, ställvis omfattande

Möbler, Övriga möbler

Linnégatan 21, Norrköping

Sybord teak

Budhistorik (2 bud)

6889447
6889317

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.