Charles Sjöholm oljemålning

883579

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Motiv från Södermalm, signerad C Sjöholm, olja på duk, ca 60x50 cm

Fack 24

Charles Sjöholm oljemålning

Budhistorik (9 bud)
6892641
6892640
6892638
6892637
950
6892633
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.