Vaser 1 par Imari

883444

VASER, 1 par, porslin, Imari, Japan, 1800-/1900-tal, höjd ca 21 cm

Smärre repor, borrhål

Orientaliskt, Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

Vaser 1 par Imari

Budhistorik (11 bud)
6892593
1 700
6891338
1 600
6891337
6891336
1 400
6891335
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.