Guy Bardone litografi

883394

GUY BARDONE (1927-2015): Stilleben, signerad Bardone, numrerad 21/80, färglitografi, 65x47 cm

Gulnad, saknar glas

Tavelvagn 2

Guy Bardone litografi

Budhistorik (3 bud)

6859408
6866146
6859408

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.