Barometer skeppsur Schatz

883229

SCHATZ, barometer och skeppsur, 1900-talets andra hälft, mässing, diameter vardera 18 cm, total längd ca 46 cm, nyckel medföljer

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta vid utlämningen

Klockor/Ur, Nautica/Technica

Barometer skeppsur Schatz

Budhistorik (26 bud)
6892536
3 400
6892208
3 200
6892533
6892208
2 400
6892529

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.