Zamy Steynovitz litografier

883183

ZAMY STEYNOVITZ (1951-2000): två figurkompositioner, färglitografier, signerade och numrerade 241/275 samt 41/170, ca 14x18 resp 18x12,5 cm

Ej examinerade ur ram

Fack 23

Zamy Steynovitz litografier

Budhistorik (2 bud)

6883528
6865255

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.