Madeleine Pyk litografi

883175

MADELEINE PYK (född 1934): strandpromenad, signerad M Pyk, numrerad 28/380, färglitografi, bildmått ca 55x43 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 42

Madeleine Pyk litografi

Budhistorik (24 bud)
6886470
2 400
6871296
6871296
6882967
1 900
6871296
1 700

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.