Arkivskåp

883022

ARKVISKÅP, omkring 1900-talets mitt, bemålad plåt, höjd ca 196, 72x45 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Arkivskåp

Budhistorik (1 bud)

6887797
2021-03-02 23:25:10

2021-03-03 kl 12:50
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.