Grafiskt blad, 3 st

882962

JOAN MIRO (1893-1983): efter, 3 st, osignerad/onumrerad, färglitografier, ur boken "XXe" siécle, No 31, Tryckt: Mourlot, Paris, 1968 bladmåt ca29 x19,5cm

Fack 41

Grafiskt blad, 3 st

Budhistorik (11 bud)
6890767
6890766
750
6890765
700
6890764
650
6890763
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.