Bildstoder av Ola Billgren

882951

OLA BILLGREN (1940-2001): ur Bildstoder, 4 st färglitografier , signerade och daterade Ola Billgren -79, numrerade 197/200, 146/200, 81/100, ca 65x50 cm, 30x37, 29x36 och 33x48 , 28x36 cm 1 st ramad

Bildstoder av Ola Billgren

Budhistorik (18 bud)
6889397
2 400
6889388
6889361
6889358
1 900
6889287
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.