Bila

882916

BILA, 1800-tal, smidd, smedstämplar 'KIS', bladets höjd ca 31 cm

Diverse

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Bila

Budhistorik (3 bud)

6888262
6864377
6864083

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.