Peter Dahl litografi

882897

PETER DAHL (1934-2019): Interiör från restaurang Prinsen, färglitografi, signerad Peter Dahl, numrerad 116/375, bladmått ca 85,5x57 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 66

Peter Dahl litografi

Budhistorik (6 bud)
6876844
6876777
6876765
1 400
6865640
6864927

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.