Matbord Göran Malmvall

882788

GÖRAN MALMVALL, matbord, Svensk Fur, Karl Andersson & sönder, 1900-talets mitt, sportstugemöbel, furu, räfflade sidstycken, höjd ca 72,5, 130x79 cm

Bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 10

Matbord Göran Malmvall

Budhistorik (21 bud)
6889565
1 400
6889573
1 400
6889565
1 300
6889564
6889553

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.