Armband 18 k guld bismarcklänk

882412

ARMBAND, 18 k guld, Bismarck, stämplad MKS, 1962, , längd ca 19 cm, vikt ca 23,1 g inkl berlock med sten

slitage

Guld/Smycken

Monter 19

Budhistorik (21 bud)
6890106
7 000
6890105
6 800
6890104
6 600
6890103
6 400
6890100
6 200

Slutpris SEK:
7 000
671 EUR, 788 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.