Carl Harry Stålhane Rörstrand

882373

CARL HARRY STÅLHANE, "Sparaxis Anemon", skålar, 3 dlr, Rörstrand, diamter ca 8-29,5 cm

Bruksslitage, repor

Keramik/Porslin

Monter 5

Carl Harry Stålhane Rörstrand

Budhistorik (2 bud)

6896218
6878455

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.