K-G Nilsson litografier 4 årstiderna

882146

K-G NILSON (född 1942): (4) "Sommaren", "Våren", "Vintern", "Hösten", 4 årstiderna, signerad, numrerade 92/100, daterade 1982, färglitografier, ca 14x18 cm

Konst, Grafik, Design, Selected

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (23 bud)
6886421
10 000
6886428
9 800
6886421
9 600
6886426
9 400
6886421
9 200

Slutpris SEK:
10 000
958 EUR, 1 125 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.