Tavla blyerts Albert Johansson

882137

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, monogramsignerad, blyerts, daterad 1974-75, ca 19,5x25 cm

Konst, Äldre måleri, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (4 bud)

6860436
6859712
6859691
6859272

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.