Timo Solin skulptur Women

882116

TIMO SOLIN (född 1947): Skulptur, "Women", mässing på träsockel, signerad, daterad 89, numrerad 6/6, total höjd ca 28,5 cm

Konst, Skulpturer, Design, Selected

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Timo Solin skulptur Women

Budhistorik (17 bud)
6886505
16 500
6881102
16 000
6880907
15 500
6880260
15 000
6880259
14 500

Slutpris SEK:
16 500
1 581 EUR, 1 856 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.