Stig Claesson litografi

882015

STIG CLAESSON (1928-2008): Stadshuset Stockholm, signerad och daterad Stig Claesson -81, 5/20, färglitografi, tryckmått ca 87x58 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 93

Stig Claesson litografi

Budhistorik (16 bud)
6886473
6886041
6886472
1 900
6886041
1 800
6886446
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.