Oidntifierad konstnär

881883

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets slut, hamnmotiv, olja på duk, bildmått ca 35x21 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 29

Oidntifierad konstnär

Budhistorik (2 bud)

6882775
6864940

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.