Serveringsvagn

881628

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, furu, på hjul, höjd ca 55, 80x51 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 7

Serveringsvagn

Budhistorik (1 bud)

6868560
2021-02-27 07:39:52

2021-03-02 kl 19:19
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.