Georg Romin oljemålning

881461

GEORG ROMIN, Män på flotte, signerad samt daterad 1890, olja på duk, ca 74x98 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Georg Romin oljemålning

Budhistorik (4 bud)

6871472
6863907
6860881
6859811

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.