Linneservetter, 10+8 st

879745

SERVETTER, 10+8 st, 1900-talets första hälft, linnedamast, 2 olika modeller, monogram SH (Selma Hjorth), ca 60x60 resp 57x57 cm

Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth

Fläckar, småhål samt lagningar kan förekomma

Diverse, Tema

Drottninggatan 36, Malmö

Linneservetter, 10+8 st

Budhistorik (2 bud)

6886144
6863414

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.