Edition Luxe Luktdosa Silver Nils Dahlin Lund 1874

862620

LUKTDOSA, silver, Nils Dahlin, Lund, 1874, i form av hänge, delvis förgylld, dekor med bladverk och Davidsstjärna, invändigt blomformat gallerverk, diam ca 29 mm, höjd ca 40 mm inkl ögla, vikt ca 10.6 g

Åldersrelaterat slitage. Invändig gravyr.

Guld/Smycken, Tema

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (1 bud)

6970304
2021-03-23 14:30:25

2021-03-28 kl 19:34
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.