Edition Luxe Carmoséring 18K

861234

CARMOSÉRING, 18K, vitguld, otydliga svenska stämplar, 1942, klassisk modell med små ej fullslipade diamanter totalt ca 0.36 ct, stl ca 18 1/2 jmfr 58+, vikt ca 2.1 g, äldre etui samt värderingsunderlag daterat 2012 medföljer

Bruksskick. Karatangivelse enligt medföljande underlag.

Guld/Smycken, Tema

Drottninggatan 36, Malmö

Edition Luxe Carmoséring 18K

Budhistorik (3 bud)

6992550
2 400
6980802
6976853

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.