Byrå sengustaviansk stil

882398

BYRÅ, fanerad i mahogny, omkring år 1900, sengustaviansk stil, 3 lådor, beslag i mässing, skiva i trä med marmorimitation, höjd ca 85, 71x45 cm, nyckel saknas

Slitage, märken, bakstycke och skiva senare, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Byrå sengustaviansk stil

Budhistorik (31 bud)
6845718
6 800
6849528
6 600
6845718
6 400
6849527
6 200
6845718
6 000

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.