Borens bordslampa

882214

BORÈNS, bordslampa, 1900-talets mitt, mässing, numrerad 8411, höjd 47 cm

Skadad lampsockel, sned skärm

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 4

Borens bordslampa

Budhistorik (29 bud)
6868958
2 400
6870326
2 400
6868958
6870325
6868958
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.