Skrivbord

882013

SKRIVBORD, 1900-talets början, massivt trä i alm, bordsskiva i mahognyfanér, 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 76, 46x103 cm

Bruksslitage, sprickor

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 12

Skrivbord

Budhistorik (35 bud)
6857886
4 200
6857877
6857858
3 800
6857827
3 600
6857844
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.