Carl Hammoud oljemålning

882001

CARL HAMMOUD (född 1976): "Återkastare", signerad och daterad Carl Hammoud a tergo 2003, olja på duk, 145x110 cm

Oramad

Konst, Modernt måleri, Nutida

Rum 1

Carl Hammoud oljemålning

Budhistorik (30 bud)
6865078
64 000
6865076
62 000
6865073
60 000
6865068
58 000
6865071
58 000

Slutpris SEK:
64 000
6 131 EUR, 7 200 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.