Pierre Soulage litografi

881685

PIERRE SOULAGE (född 1919): "Litographe No 39", signerad Soulage, 29/115, litografi, bladmått ca 56x75 cm

Konst, Grafik, Selected

Kundcenter

Pierre Soulage litografi

Budhistorik (38 bud)
6857887
76 000
6857297
74 000
6834185
72 000
6834185
64 000
6857294
62 000

Slutpris SEK:
76 000
7 281 EUR, 8 550 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.