Tapio Wirkkala vas 3507

881429

TAPIO WIRKKALA, vas, glas, signerad Tapio Wirkkala -3507, formblåst, klart och matterat glas, höjd 24,5 cm

Bruksslitage

Glas, Konstglas

Monter 29

Tapio Wirkkala vas 3507

Budhistorik (15 bud)
6850657
6850346
950
6850141
900
6850104
850
6849942

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.